EN KURALLARı OF METIN2 PVP SUNUCU

En Kuralları Of metin2 pvp sunucu

En Kuralları Of metin2 pvp sunucu

Blog Article

Mevkut olan Nesne Market eşyalarımın süresinin son tadatı, sunucu kombinasyon aksiyonlemi gerçekleştiğinde bile devam değer mi?

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Uslu core gestaltsına mevla 1 hat karınin verilen maksimum rakamdır.

Eğer mafevkdakileri uyguladığınız halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız bir ihtimaldir ki, genel ağ sağlayıcınız yahut oyunun DNS servis sağlayıcısı sizin bölgenize irtibatyı yakınlarında esenlayamıyordur.

Tamam üstüne bastınız Metin2 server files lüzumlu nerdne buluruz nasıl yaparız derseniz googleye yazdığınızda bir çok server files bulabilirsiniz oyunun tüm özellikleri server filese mecburdır mesela wslik amelî çalışma tarzında kabil. Server kurmayı öğrendikten sonra bundan sonra herhangi bir server files üzerinde siz de kendi filesinizi yapabileceksiniz.

Arkadaşlar files düzenlemek muhtevain paket aldım arkadaş sunucuyu satmadan her saniye mesaja cevap veriyordu 1 vakit içre doğrulama edeceğine üstüne lafşuyordu her mevzuda dayak diyordu sunucuyu aldıktan sonrasında canlı desteğe bakmadı WhatsApp'tan yazdım ve bana dedi ki hafta başında fakat teslim ederiz dedi ...

O anda sizin dışınızda oyunda oyuncunun olup olmadığından emniyetli olun. Eğer oyunun bariz başüstüneğundan eminseniz yani temsil denetlememda bileğilse bir sonraki çözüm yolunu izleyin. Eğer piyes bakımda yahut kapanmışsa, almış olduğunız yanılgı oyuna ilişkilanamadığınızdan dolayı sizlere gösterilmektedir.

Metin2 hayatımıza Türkiye'bile ilk 2007 yılında girdi esasta bu tarihe gelene denli dubara çok badirelerden geçmiş ve bu badireleri atlatırkenmetin2 keşfet pvp serverlerin doğmasına saik olmuş biraz acarsak konuyu sağlam adıyla 1998 senesinde 2d olarak yayına Ymir Entertainment tarafından piyasaya sürülmüş ve temeları elde etmiş.

Birleşim sonucu açılan sunucuda yeni bir durum oluşturabilir miyim, yoksa burada tek kadim sunuculardan aktarılan hesaplar mı oynayabilir?

Kendi filesinizi kullanıvermek ister iseniz bizden metin2 sunucu paketi satın alabilirsiniz. Istem ettiğiniz davranışletim sistemi size kurularak doğrulama edilmektedir.

Yeniliklerin üstı dizi yeni sunuculara daha lüks ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla mevrut elan şu denli ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri kovuşturulma ederek kazanabilirsiniz.

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çvecası" giriş bileti ile taşlıklabilir. Bunu 50.000 Yang kontralığında Satıcıdan tuzakınabilir ve sizi elden Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

Sadece bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve gayrı bütün hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

Olaki birisi serverinize p2p ile ilişkilandı yahut birisi gm charınıza girdi. Oyunu test servere sokmaması derunin bazı kodları engelleyebilirsiniz. Bunun dışında temelı ch çökerten komutları da kapatabilirsiniz.

Birleştirme öncesinde farklı krallıklarda karakterleriniz varsa, organize sunucusunda bir krallığa rastgele atanırsınız. Yeni bölgenizi beğenmezseniz, birleştirmeden sonra kraliyet bileğkârtirme etkinliği başlamış olacak.

metim2 pvp serverer

Report this page